Opensearch NLP (1.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Hits
ne: हिट्स

en: 5
ne: ५

en: 100
ne: १००

en: 200
ne: २००

en: 300
ne: ३००

en: 500
ne: ५००
