Opensearch NLP (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: State
oc: Estat

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Query
oc: Requèsta

en: Algorithm
oc: Algoritme

en: Hits
oc: Accès

en: Local
oc: Locale
