Opensearch NLP (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Format
os: Формат
