Opensearch NLP (1.0.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Clean up
pl: Oczyść

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Field ID
pl: ID pola

en: State
pl: Stan

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Protocol
pl: Protokół

en: Access Type
pl: Typ dostępu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Engine
pl: Silnik

en: Search Type
pl: typ wyszukiwania

en: Hits
pl: Odsłon

en: Local
pl: Lokalnie

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Service Name
pl: Nazwa serwisu
