Opensearch NLP (1.0.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Clean up
ro: Curăţare

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Field ID
ro: ID câmp

en: State
ro: Status

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Query
ro: Interogare

en: Notice
ro: Notificare

en: Hits
ro: Vizite

en: Setting
ro: Setare
