Opensearch NLP (1.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Format
se: Formáhtta

en: Hits
se: Bohtosat
