Opensearch NLP (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Format
sk: Formát

en: State
sk: Stav

en: Temperature
sk: Teplota

en: Protocol
sk: Protokol

en: Query
sk: Dotaz

en: Notice
sk: Oznam

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Local
sk: Lokálny

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Created Time
sk: Čas vytvorenia
