Opensearch NLP (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Format
sl: Oblika

en: Hits
sl: Zadetki
