Opensearch NLP (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Date
sq: Data

en: Hits
sq: Vizita
