Opensearch NLP (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Format
te: ఆకృతి

en: State
te: రాష్ట్రం
