Opensearch NLP (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى
