Opensearch NLP (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Setting
ur: ترتیب
