Opensearch Views (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Field
kk: Өріс

en: Host
kk: Хост

en: Direction
kk: Бағыт
