Opensearch Views (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Host
af: Masjien

en: Score
af: Punt

en: Index
af: Indeks

en: Direction
af: Rigting
