Opensearch Views (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Field
be: Поле

en: Format
be: Фармат

en: Host
be: Хост

en: Score
be: Адзнака

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: OR
be: АЛЬБО

en: Port
be: Порт

en: AND
be: І

en: Index
be: Каталог

en: About
be: Аб

en: Direction
be: Накірунак
