Opensearch Views (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Host
bg: Хост

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Port
bg: Порт

en: Index
bg: Индекс

en: Direction
bg: Посока
