Opensearch Views (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Field
da: Felt

en: Search Keywords
da: Søgeord

en: Host
da: Værtsnavn

en: Score
da: Karakter

en: Plain text
da: Ren tekst

en: OR
da: ELLER

en: AND
da: OG

en: Index
da: Indeks

en: About
da: Om

en: Direction
da: Retning
