Opensearch Views (1.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Field
fr: Champ

en: Views
fr: Vues

en: Search Keywords
fr: Mots-clés de recherche

en: Host
fr: Hôte

en: Plain text
fr: Texte brut

en: OR
fr: OU (OR)

en: AND
fr: ET (AND)

en: About
fr: À propos

en: Query string
fr: paramètres d'URL

en: Number of results to return
fr: Nombre de résultats trouvés

en: Sort options
fr: Options de tri
