Opensearch Views (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Field
hr: Polje

en: Format
hr: Oblik

en: Search Keywords
hr: Pretraži ključne riječi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Score
hr: Rezultat

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: OR
hr: ILI

en: About
hr: Opis

en: Direction
hr: Smjer
