Opensearch Views (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Field
hy: Դաշտ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Port
hy: Պորտ

en: Direction
hy: Ուղղություն
