Opensearch Views (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: Format
it: Formato

en: Search Keywords
it: Chiavi di Ricerca

en: Score
it: Punteggio

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Port
it: Porta

en: Index
it: Indice

en: About
it: Informazioni

en: Direction
it: Direzione
