Opensearch Views (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Field
ka: ველი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Score
ka: ქულა

en: OR
ka: ან

en: Port
ka: პორტი
