Opensearch Views (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Host
lt: Serveris

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Index
lt: Indeksas

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis
