Opensearch Views (1.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: Search Keywords
lv: Meklējamie Atslēgvārdi

en: Host
lv: Serveris

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: OR
lv: VAI

en: Port
lv: Ports

en: AND
lv: UN

en: Index
lv: Rādītājs

en: About
lv: Par

en: Direction
lv: Virziens
