Opensearch Views (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Direction
mn: Чиглэл
