Opensearch Views (1.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Format
nl: Opmaak

en: Search Keywords
nl: Zoekwoorden

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: OR
nl: OF

en: Port
nl: Poort

en: AND
nl: EN

en: About
nl: Over

en: Direction
nl: Richting

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Number of results to return
nl: Aantal resultaten dat wordt teruggegeven

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: - Select a field -
nl: - Veld selecteren -
