Opensearch Views (1.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Format
ru: Формат

en: Search Keywords
ru: Поиск по ключевым словам

en: Host
ru: Хост

en: Score
ru: Результат

en: Plain text
ru: Простой текст

en: OR
ru: ИЛИ

en: Port
ru: Порт

en: AND
ru: И

en: Index
ru: Индекс

en: About
ru: Информация

en: Direction
ru: Направление

en: Format output
ru: Формат вывода

en: Sort options
ru: Настройка сортировки
