Opensearch Views (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Index
si: පටුන

en: Direction
si: දිශාව
