Opensearch Views (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Search Keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: Host
sv: Värd

en: Score
sv: Poäng

en: Plain text
sv: Ren text

en: OR
sv: ELLER

en: AND
sv: OCH

en: Index
sv: Förteckning

en: About
sv: Om

en: Direction
sv: Riktning

en: Format output
sv: Formatera utmatning

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering
