Opensearch Views (1.0.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Search Keywords
ta: தேடல் குறிச்சொற்கள்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: OR
ta: அல்லது

en: Port
ta: துறை

en: AND
ta: மற்றும்

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை
