Opensearch Views (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: OR
te: లేదా

en: AND
te: మరియు

en: About
te: గురించి

en: Direction
te: దిశ
