Opensearch Views (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Search Keywords
th: คำค้นหา

en: Host
th: โฮสต์

en: Score
th: คะแนน

en: OR
th: หรือ

en: Port
th: พอร์ต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Direction
th: คำอธิบาย
