Opensearch Views (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Format
tr: Biçim

en: Search Keywords
tr: Arama Anahtar Kelimeleri

en: Host
tr: Sunucu

en: Score
tr: Puan

en: Plain text
tr: Düz metin

en: OR
tr: VEYA

en: AND
tr: VE

en: Index
tr: Dizin

en: About
tr: Hakkında

en: Direction
tr: Yön
