OpenSign (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam
