OpenSign (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad
