OpenSign (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག
