OpenSign (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo
