OpenSign (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Register
is: Nýskráning

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími
