OpenSign (1.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina
