OpenSign (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
