OpenSign (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic
