OpenSign (1.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma
