OpenSign (1.0.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል
