OpenSign (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: About
cs: Popis
