OpenSign (1.0.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།
