OpenSign (1.0.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: About
el: Περί
