OpenSign (1.0.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: About
eu: (r)i buruz
