OpenSign (1.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Phone
pl: Telefon

en: About
pl: O stronie

en: App ID
pl: ID aplikacji
