Opensolr Search (1.0.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Action
bg: Действие

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: results
bg: Резултати

en: Text
bg: Текст

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Mode
bg: Режим

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Filters
bg: Филтри

en: Clear
bg: Изчисти

en: Apply
bg: Търси

en: Read
bg: Прочетени
