Opensolr Search (1.0.0) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: results
cy: canlyniadau

en: Text
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Mode
cy: Modd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Table
cy: Tabl

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Position
cy: Lleoliad

en: Clear
cy: Clir

en: Query
cy: Ymholiad

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Color Theme
cy: Thema lliw

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
